Gotówka pod zastaw pojazdu

Pożyczki pod zastaw są bardzo popularną formą zdobywania potrzebnych pieniędzy. Przede wszystkich cechują się dość wysoką przyznawalnością w porównaniu do tradycyjnych kredytów bankowych. Ponadto kwoty takich zobowiązań są zwykle wyższe od pożyczek w internecie, a okres spłaty proporcjonalnie dłuższy. Proponowane są tym klientom, którzy są właścicielami jakiegoś dobra, np. samochodu bądź nieruchomości, jednocześnie nie obciążonego innymi zastawami lub kredytami. Konsumenci chętnie korzystają z pożyczek pod zastaw, gdyż procedura pożyczania pieniędzy w takiej formie, jest prosta i szybka.

Popularne pożyczki pod zastaw auta

Od niedawna nastała moda na powszechne w internecie pożyczki pod zastaw pojazdu. Ubiegać się mogą o nie właściciele aut, którzy dysponują polisą ubezpieczeniową oraz kartą pojazdu. Wysokość zobowiązania zależy od stanu technicznego auta, choć niektóre firmy wyznaczają limit “wiekowy” dla danego pojazdu. Otrzymaną gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel, zatem nie należy mylić pożyczki pod zastaw auta z kredytem samochodowym.

Marzysz u udanych wakacjach? Czas na pożyczkę pod zastaw pojazdu

Marzysz u udanych wakacjach? Czas na pożyczkę pod zastaw pojazdu

Przeglądając oferty pożyczek pod zastaw w internecie, warto skupić się jedynie na sprawdzonych firmach spoza sektora bankowego, które cechują się wieloletnim doświadczeniem w danej branży. Istnieje bowiem prywatnych firm, które nie mają wyrobionej renomy i istnieje pewne prawdopodobieństwo, że proponowane przez nie usługi okażą się zbyt drogie lub niezgodne z prawdą.

Autogotówka – pożyczki pod zastaw samochodu w sprawdzonej firmie

Autogotówka zajmuje się udzielaniem pożyczek pod zastaw pojazdu od wielu lat. Proponuje pożyczki bez konieczności przerejestrowania danego auta oraz posiadania wykupionego autocasco. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którzy pilnie potrzebują środków a banki odmówiły przyznania im kredytu lub pożyczki.

Główne zalety pożyczek pod zastaw samochodu w Autogotówka
kciuk podniesiony do góry

  • szybka procedura ubiegania się o pożyczkę – pieniądze można otrzymać nawet w dniu aplikowania o kredyt pod zastaw
  • nie wymagane jest przerejestrowanie samochodu oraz wykup autocasco
  • brak konieczności wizyty w urzędzie
  • samochód pozostaje u właściciela, który może z niego swobodnie korzystać

Procedura ubiegania się o pożyczki pod zastaw w Autogotówka
Aby aplikować o kredyt pod zastaw należy być właścicielem danego pojazdu, posiadać aktualne badania jego stanu technicznego oraz polisę OC. Samochód nie może być obciążony kredytem oraz znajdować się pod innego rodzaju zobowiązaniem finansowym.
Pierwszym krokiem ubiegania się o pożyczkę jest kontakt z przedstawicielem firmy Autogotówka. Można to zrobić wypełniając formularz rejestracyjny bezpośrednio na stronie internetowej firmy lub szybciej, dzwoniąc pod numer telefonu 503 107 107. Wysokość pożyczki może sięgać do 50% wartości pojazdy, choć w niektórych przypadkach ta suma jest znacznie wyższa. Podczas wnioskowania należy przedstawić następujące dokumenty:

  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu
  • polisę OC
  • dowód osobisty

Pieniądze można odebrać w gotówce udając się do najbliższego punktu obsługi. Firma świadczy pożyczki w aż 49 miastach Polski zlokalizowanych na terenie aglomeracji warszawskiej, rybnickiej, bielskiej a także konurbacji śląskiej.

Głowna siedziba firmy usytuowana jest przy ulicy Solidarności 147 w Warszawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Gotówka pod zastaw pojazdu, 10.0 out of 10 based on 1 rating