Jak kupić samochód Honda w promocyjnej cenie?

Samochody marki Honda uznawane są za jedne z lepszych na rynku – dynamiczne, nowoczesne, wytrzymałe. Niestety, za nową Hondę trzeba sporo zapłacić. Są jednak sposoby na to, aby stać się właścicielem pojazdu tej japońskiej marki bez przepłacania!

Honda ma w swojej ofercie pełną gamę samochodów osobowych, ale również marka ta znana jest ze swoich motocykli i skuterów. Za nowe pojazdy od Hondy na ogół trzeba zapłacić powyżej 60-70 tysięcy złotych. Można jednak stać się właścicielem auta tej marki w niższej cenie. Jak to zrobić?

Szukaj promocji w salonach dealerskich

Gdy poszukujemy nowego modelu Honda, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na dostępne obecnie promocje Honda w salonach dealerskich. Dealerzy często organizują różne akcje, dzięki którym można zapłacić za wymarzony samochód jeszcze mniej niż zwykle.

Największe obniżki pojawiają się pod koniec roku, gdy rozpoczyna się wielka wyprzedaż roczników. Salony pozbywają się wtedy w niższych cenach pojazdów ze starszego rocznika, które tracą na wartości. To właśnie w tym okresie za wiele modeli można zapłacić mnie nawet o kilka tysięcy czy nawet kilkanaście tysięcy złotych w zależności od wariantu.

Warto także wskazać, że promocje Honda mogą różnić się zależności od dealera, dlatego warto zajrzeć do kilku salonów, nawet do tych oddalonych od swojego miejsca zamieszkania, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę.
kierowca zapina pasy

Kup używane auto od dealera

Jeśli nawet w promocji ceny nowych modeli są zbyt wysokie, rozwiązaniem jest wybranie samochodu używanego. Nie trzeba jednak obawiać się o jego stan techniczny, gdy zdecydujemy się na zakupienie go bezpośrednio w salonie dealerskim.

Aktualnie wielu dealerów oferuje swoim klientom także samochody z drugiej ręki. Są to głównie modele pozyskane od klientów w ramach wymiany, poleasingowe czy legalnie sprowadzane z zagranicy. Przed wystawieniem na sprzedaż są poddawane dokładnym badaniom technicznym, których wyniki są do wglądu przez klienta.

Na pojazdy używane w salonie można otrzymać także gwarancję – wtedy, gdy w okresie jej obowiązywania pojawią się usterki objęte ochroną gwarancyjną, można liczyć na ich bezpłatną naprawę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)