Kredyt samochodowy on-line w mBanku

MBank to jeden z banków mających w swojej ofercie kredyt celowy na zakup samochodu. W rankingach znajduje się on już od kilku miesięcy w pierwszej dziesiątce. Jeśli zatem w najbliższym czasie planujesz zakup auta, warto dokładniej przyjrzeć się ofercie tego banku.

Kilka informacji o kredycie samochodowym mBanku

Kredyt samochodowy mBanku skierowany jest do stałych klientów banku. Każdy posiadacz eKonta może złożyć w niosek o kredyt gotówkowy przeznaczony na zakup pojazdu. Procedura wnioskowania oraz przyznawania kredytu odbywa się drogą elektroniczną. Warto przy okazji zaznaczyć, że po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego już w przeciągu kilkunastu minut pieniądze znajdują się na koncie kredytobiorcy. Klient banku otrzymuje przelew na konto zanim jeszcze wybierze pojazd oraz jego sprzedawcę.

Na co można przeznaczyć kredyt?

Regulamin kredytu samochodowego udzielanego przez mBank pozwala przeznaczyć otrzymane pieniądze na:

  • Zakup nowego lub używanego samochodu osobowego;
  • Zakup nowego lub używanego samochodu ciężarowego do 3,5 t;
  • Zakup nowego lub używanego motocykla, pojazdu typu quad lub statku;
  • Zakup nowego lub używanego motoroweru lub skutera.

Udzielenie kredytu

Kredyt samochodowy udzielany jest w złotówkach. Cała procedura wnioskowania, weryfikacji zdolności kredytowej oraz podejmowania decyzji kredytowej przeprowadzana jest on-line za pośrednictwem serwisu transakcyjnego mBanku. Bank przewiduje możliwość zaciągnięcia kredytu w wysokości od 5 do 100 tysięcy złotych.

Zabezpieczanie kredytu

Kredyt samochodowy oferowany przez mBank, podobnie jak inne tego rodzaju kredyty, wymaga specjalnego zabezpieczenia. Bank, podobnie jak wiele innych instytucji pożyczających pieniądze na zakup samochodu, wymaga zakupu polisy autocasco i cesji praw do niej na kredytodawcę. Dodatkowym zabezpieczeniem jest przewłaszczenie pojazdu, co w praktyce oznacza, że bank staje się współwłaścicielem auta.

Spłata kredytu

Kredyt samochodowy udzielany jest na okres od 6 do 84 miesięcy. Wysokość rat uzależniona jest od pożyczonej kwoty oraz okresu spłaty. Przez cały okres spłaty raty są równej wysokości.

Oprocentowanie kredytu samochodowego w mBanku

Oprocentowanie kredytu samochodowego w mBanku jest zmienne i decydują o nim wskazane przez bank czynniki. Tym samym przed złożeniem wniosku warto sprawdzić wysokość aktualnego oprocentowania.

Kredyt samochodowy udzielany przez mBank jest jednym z najlepiej ocenianych kredytów tego rodzaju. Klienci cenią sobie wygodny sposób pozyskania pieniędzy, ale również fakt, że już od wielu miesięcy kredyt ten znajduje się w czołówce kredytów samochodowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)