Oszczędzaj swój czas i umów się na serwis samochodu przez Internet

Przyjechanie do serwisu samochodowego bez wcześniejszego umówienia się na dogodną godzinę zwykle kończy się na długim czekaniu lub na odjechaniu z kwitkiem. W związku z tym coraz więcej serwisów oferuje swoim klientom możliwość telefonicznego umawiania się na dogodną godzinę, ale dodatkowo także wiele z nich umożliwia rezerwację wizyty online – to propozycja dla nowoczesnych i mobilnych, którzy chcą oszczędzać swój czas!

Jak umówić się na wizytę serwisową online?

W celu umówienia się na wizytę serwisową przez Internet konieczne jest wypełnienie odpowiedniego formularza przeznaczonego do tego celu. Najczęściej w formularzu należy wskazać na swój model Hondy, rodzaj usługi serwisowej, preferowaną datę i godzinę usługi, a także wpisać swoje dane kontaktowe. Czasami konieczne jest również wpisanie numeru VIN samochodu oraz jego przebiegu.

Po wysłaniu formularza należy poczekać na telefoniczny kontakt od pracownika serwisu –potwierdzi on wybrany termin usługi lub też będzie mógł zasugerować inny, najbardziej dogodny dla klienta. Pracownik odpowie także na dodatkowe pytania.

Honda Civic w wersji sportowej

Czas to pieniądz – dlatego na przegląd samochodu warto umawiać się przez internet.

Korzystaj z dodatkowych udogodnień

Wiele serwisów idzie o krok dalej i oferuje swoim klientom atrakcyjne udogodnienia w ramach naprawy samochodów i prowadzeniu innych usług. Można wtedy skorzystać ze specjalnych programów lojalnościowych – dzięki nim przyznawane są dodatkowe rabaty, można korzystać z darmowych usług, przykładowo z bezpłatnego mycia samochodów czy też darmowych inspekcji Health Check.

Gdy wobec tego doceniasz wygodę, a także chcesz oszczędzać swój czas, pamiętaj o tym, aby umówić się wcześniej na serwis samochodu – wymianę opon, klocków hamulcowych, płynów czy też na przegląd techniczny. W ten sposób wyznaczonego dnia oraz godziny będzie czekał na ciebie pracownik serwisu.

Na kompleksowy przegląd samochodów marki Honda, zaprasza serwis Honda Plaza z Warszawy – to tutaj można skorzystać z szerokiej gamy przywilejów w ramach Programu Lojalnego Klienta Honda Plaza, a także można umówić się na wizytę serwisową całkowicie online. To wygodne rozwiązanie dla wymagających właścicieli samochodów marki Honda. Zapraszamy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)